Перейти до основного вмісту

Не забувай працювати!

 
Мотивуюча стаття для мене самої!
І звісно можливо ще для когось ;)

Скільки часу займає у Вас робота, що Ви у той час робите, яка у Вас зацікавленість: лише гроші, чи цікавить Вас розвиток особистої  карєри, чи є Ви частиною колективу/команди, що Ви робити для того аби ваша компанія/команда стала кращою.... і таке інше!?

Наступне питання, яке в мене виникло, чи можна досягти хороших результатів в усьому цьому коли такого роду питання турбують не усіх з твоєї команди!? Думаю, це реально, але...
Ручаючись за те, що я говорю і пишу, з впевненістю можу написати лише про КОМАНДУ! Результат вашої роботи покаже чи це команда, і відповідно чи кожного з її членів турбують такі питання!
Я часто кажу: "Ціле більше за суму його частин!" Принаймні я хочу, аби так було, намагаюся аби ця теорія працювала: "хочу аби розмови були не просто розмовами, аби робота не просто роботою з години до години, аби люди завжди були ЛЮДЬМИ, хочу аби окрім голослівного "Я" були "МИ"..!"

Ніколи не починайте спільну справу, коли у кожної окремої людини з числа команди, немає цього вище написаного розуміння! 
Завжди щось може піти не так, хтось захоче непланово піти, хтось не встигатиме за усіма, хтось недотримається домовленостей, результат буде не той,  і взагалі усі плани можуть змінити русло, а те що видозмінюватимуться щоразу, то вже однозначно!
Та якщо вже так склалося, все можна виправити! :) 
1. "Немає незамінних людей" - цей урок я вивчила на 5+
2. Не тримайте і не мотивуйте, тих хто не має розуміння, що він працюєте в КОМАНДІ - РАЗОМ, а не на когось, як більшість вважає - з цього уроку я саме здаю екзамен, результат скоро буде!

Гадаю це проблема багатьох маленьких компаній! Якщо б кожен з команди/колективу хоча б час від часу ставив собі ті запитання і не забував при цьому працювати, ЗАПЕВНЯЮ ВАС РЕЗУЛЬТИ КОМПАНІЇ І КОЖНОГО ОСОБИСТО БУЛИ Б ВРАЖАЮЧІ!!! Шкода, але це стосується і масштабів країни, тому не дивуйтеся чому не так все як хочеться і планувалося! Я починаю з себе: не забуваю працювати!

У кожного звісно своя МЕЖА сил/тертіння/волі/бажання, але той хто щоразу піднімає планку - вже досяг попередньої її межі!

І не забувай працювати!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


Перший напрямок: Львів-Варшава / First direction: Lviv-Warsaw

Іноді найкращий план - це... не мати жодних планів. Так все і було, без планів, окрім квитка зі Львова у Варшаву і назад у Київ. Мене чекали 7 днів інтенсивного відволікання. Так, не відпустки, а відволікання, натхнення, кольорів, музики, краєвидів, людей, звуків, емоцій, знайомств і всього похідного.
Вже тоді я знала відповідь на запитанн колег і друзів, яких же звісно цікавитиме: як відпочила?  - Я точно відволіклася...! Розпочну зі старту, зі Львова. Переповнені вулиці, знайомі вулиці, близькі  люди, цікаві заклади, нові знайомства, а головне щирі емоції. Вони зі мною всюди, не жалію їх, але і бережу.
Здивовані, лише 3 фото зі Львова? Так, я ж там своя, фотографувати близькі по кольорах, запаху чи звучанню вулиці було не найс, я насолоджувалася моментами. І ви так робіть по-частіше! Далі трішки переживань перед дорогою, автобус, навушники, музика, трішки більше терпіння на кордоні, потім ще трішки сну і я у Варшаві.  Тут вже відчула себе по-іншому, розпочала день з кави у маку - …