Не забувай працювати!

 
Мотивуюча стаття для мене самої!
І звісно можливо ще для когось ;)

Скільки часу займає у Вас робота, що Ви у той час робите, яка у Вас зацікавленість: лише гроші, чи цікавить Вас розвиток особистої  карєри, чи є Ви частиною колективу/команди, що Ви робити для того аби ваша компанія/команда стала кращою.... і таке інше!?

Наступне питання, яке в мене виникло, чи можна досягти хороших результатів в усьому цьому коли такого роду питання турбують не усіх з твоєї команди!? Думаю, це реально, але...
Ручаючись за те, що я говорю і пишу, з впевненістю можу написати лише про КОМАНДУ! Результат вашої роботи покаже чи це команда, і відповідно чи кожного з її членів турбують такі питання!
Я часто кажу: "Ціле більше за суму його частин!" Принаймні я хочу, аби так було, намагаюся аби ця теорія працювала: "хочу аби розмови були не просто розмовами, аби робота не просто роботою з години до години, аби люди завжди були ЛЮДЬМИ, хочу аби окрім голослівного "Я" були "МИ"..!"

Ніколи не починайте спільну справу, коли у кожної окремої людини з числа команди, немає цього вище написаного розуміння! 
Завжди щось може піти не так, хтось захоче непланово піти, хтось не встигатиме за усіма, хтось недотримається домовленостей, результат буде не той,  і взагалі усі плани можуть змінити русло, а те що видозмінюватимуться щоразу, то вже однозначно!
Та якщо вже так склалося, все можна виправити! :) 
1. "Немає незамінних людей" - цей урок я вивчила на 5+
2. Не тримайте і не мотивуйте, тих хто не має розуміння, що він працюєте в КОМАНДІ - РАЗОМ, а не на когось, як більшість вважає - з цього уроку я саме здаю екзамен, результат скоро буде!

Гадаю це проблема багатьох маленьких компаній! Якщо б кожен з команди/колективу хоча б час від часу ставив собі ті запитання і не забував при цьому працювати, ЗАПЕВНЯЮ ВАС РЕЗУЛЬТИ КОМПАНІЇ І КОЖНОГО ОСОБИСТО БУЛИ Б ВРАЖАЮЧІ!!! Шкода, але це стосується і масштабів країни, тому не дивуйтеся чому не так все як хочеться і планувалося! Я починаю з себе: не забуваю працювати!

У кожного звісно своя МЕЖА сил/тертіння/волі/бажання, але той хто щоразу піднімає планку - вже досяг попередньої її межі!

І не забувай працювати!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

ПРАВОВА ДЕРЖАВА - ГРА ПО ПРАВИЛАХ ЧИ З ПРАВИЛАМИ?

Сподіваюся, ви не знаєте.