Перейти до основного вмісту

Не забувай працювати!

 
Мотивуюча стаття для мене самої!
І звісно можливо ще для когось ;)

Скільки часу займає у Вас робота, що Ви у той час робите, яка у Вас зацікавленість: лише гроші, чи цікавить Вас розвиток особистої  карєри, чи є Ви частиною колективу/команди, що Ви робити для того аби ваша компанія/команда стала кращою.... і таке інше!?

Наступне питання, яке в мене виникло, чи можна досягти хороших результатів в усьому цьому коли такого роду питання турбують не усіх з твоєї команди!? Думаю, це реально, але...
Ручаючись за те, що я говорю і пишу, з впевненістю можу написати лише про КОМАНДУ! Результат вашої роботи покаже чи це команда, і відповідно чи кожного з її членів турбують такі питання!
Я часто кажу: "Ціле більше за суму його частин!" Принаймні я хочу, аби так було, намагаюся аби ця теорія працювала: "хочу аби розмови були не просто розмовами, аби робота не просто роботою з години до години, аби люди завжди були ЛЮДЬМИ, хочу аби окрім голослівного "Я" були "МИ"..!"

Ніколи не починайте спільну справу, коли у кожної окремої людини з числа команди, немає цього вище написаного розуміння! 
Завжди щось може піти не так, хтось захоче непланово піти, хтось не встигатиме за усіма, хтось недотримається домовленостей, результат буде не той,  і взагалі усі плани можуть змінити русло, а те що видозмінюватимуться щоразу, то вже однозначно!
Та якщо вже так склалося, все можна виправити! :) 
1. "Немає незамінних людей" - цей урок я вивчила на 5+
2. Не тримайте і не мотивуйте, тих хто не має розуміння, що він працюєте в КОМАНДІ - РАЗОМ, а не на когось, як більшість вважає - з цього уроку я саме здаю екзамен, результат скоро буде!

Гадаю це проблема багатьох маленьких компаній! Якщо б кожен з команди/колективу хоча б час від часу ставив собі ті запитання і не забував при цьому працювати, ЗАПЕВНЯЮ ВАС РЕЗУЛЬТИ КОМПАНІЇ І КОЖНОГО ОСОБИСТО БУЛИ Б ВРАЖАЮЧІ!!! Шкода, але це стосується і масштабів країни, тому не дивуйтеся чому не так все як хочеться і планувалося! Я починаю з себе: не забуваю працювати!

У кожного звісно своя МЕЖА сил/тертіння/волі/бажання, але той хто щоразу піднімає планку - вже досяг попередньої її межі!

І не забувай працювати!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


ПРАВОВА ДЕРЖАВА - ГРА ПО ПРАВИЛАХ ЧИ З ПРАВИЛАМИ?

«Збіг законного і справедливого є бажаним,розумним станом речей, а не повсюдною реальністю правової держави» - Сократ Для такого збігу потрібно неухильно дотримуватися законів. Непорушність законів, підпорядкування всіх, у тому числі правителів, законам є основою нормального функціонування держави, її благополуччя. Ідея правової держави сформована уже достатньо давно, проте трактування цього поняття змінюється. Забезпечення прав людини і громадянина, розподіл влади є основоположними ознаками правової держави.
Така держава характеризується пануванням права, верховенством закону, звідси і «гра по правилах» та « «гра» з правилами». Для Платона концепція ідеальної держави – це держава справедлива, заснована на законах та правлінні кращих. Загибель тій державі, де закон не має сили і перебуває під чиєюсь владою – де «граються з правилами». На таких ідеях і сформувалася основна теорія правової держави, сенс якої полягає у необхідності зв’язати владу правом, встановити законні межі її мо…

Гряде нова епоха, або ж….. нічого нового не буде...

У спільній справі потрібні не тільки професіоналізм і вміння, дуже важливо мати згоду! Спільна справа (думаю усі розуміють про що йде мова) це не вимоги Майдану щодо зміни влади та євроінтеграційного курсу; як на мене, це значно мастабніша ціль, яку без участі громади не реалізувати. Відсутність згоди може привести до досить жалюгідного результату, таку ситуацію описували у славнозвісній байці «Лебідь, Рак і Щука».