Перейти до основного вмісту

Надіюся, вдалося..! p.s. ARTteria життя

    Вже зробила. Повторю ще раз. Аби ж не захопитися. Ух… як же класно було :)

     І так тепер по черзі: сонливість, дорога, тривога, холод, дискомфорт, дорога, інтрига, цікавість, знову сонливість, інтерес, вау захоплення, очікування, неймовірно, вражає, комфортно, тепло, страшно, сиро, «мізерність», квапливість, переживання, холод, вау краса, шикарно, божественно, мізерна пустота, недостатньо, вільно, щиро, просто, відчуваю, божественно просто, інтригує, чарівно, далеко, близько, брррбрб страшно, дискомфорт, можливість, можу, повітря мало, «фобія», просторо, легко, надзвичайно просто, дивовижно, мізерна пустота, приємно важко, пронизує, вау неймовірно, цікаво, тривога, сонливість, цілісність, все і зразу, усі кольори, переповнює, бракує слів, відчуваю, чудово, легко і вільно, хмм мізерність зникає, зате яскраво, повторю, вражає, ахххх пустота, дорога, інтрига, страшно, просто,… недовідчуваю..!

Надіюся вдалося, не сказавши нічого, сказати багато!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


ПРАВОВА ДЕРЖАВА - ГРА ПО ПРАВИЛАХ ЧИ З ПРАВИЛАМИ?

«Збіг законного і справедливого є бажаним,розумним станом речей, а не повсюдною реальністю правової держави» - Сократ Для такого збігу потрібно неухильно дотримуватися законів. Непорушність законів, підпорядкування всіх, у тому числі правителів, законам є основою нормального функціонування держави, її благополуччя. Ідея правової держави сформована уже достатньо давно, проте трактування цього поняття змінюється. Забезпечення прав людини і громадянина, розподіл влади є основоположними ознаками правової держави.
Така держава характеризується пануванням права, верховенством закону, звідси і «гра по правилах» та « «гра» з правилами». Для Платона концепція ідеальної держави – це держава справедлива, заснована на законах та правлінні кращих. Загибель тій державі, де закон не має сили і перебуває під чиєюсь владою – де «граються з правилами». На таких ідеях і сформувалася основна теорія правової держави, сенс якої полягає у необхідності зв’язати владу правом, встановити законні межі її мо…

Гряде нова епоха, або ж….. нічого нового не буде...

У спільній справі потрібні не тільки професіоналізм і вміння, дуже важливо мати згоду! Спільна справа (думаю усі розуміють про що йде мова) це не вимоги Майдану щодо зміни влади та євроінтеграційного курсу; як на мене, це значно мастабніша ціль, яку без участі громади не реалізувати. Відсутність згоди може привести до досить жалюгідного результату, таку ситуацію описували у славнозвісній байці «Лебідь, Рак і Щука».