Перейти до основного вмісту

Що потрібно ІТ-шникам?

  Їм потрібен злет, досягнення, їх така маленька, дивакувата, але надзвичайно розумна, допитлива та з потягом до новизни “МУЗА”!
  Мабуть, у кожній сфері інтересів є свої речі, люди, події, що надихають! Не будемо обходити стороною і світ технологій. Якщо розповідати про ІТ-шні “штучки” не для них самих, програмістів, получиться десь так як мені вдалося написати.
  Україні потрібна нова прогресивна високотехнологічна індустрія! Нова система цінностей, нові технології. Це відбувається в усьому світі, і саме зараз маємо гарну можливість відійти від домінуючого сировинного минулого у високотехнологічне, висококонкурентне майбутнє.
  І розвивати її повинні спеціалісти сфери ІТ, саме вони є тією індустрією, що принесуть у світ вправність в осмисленні, cоціальну кмітливість, міжкультурну компетентність, обчислювальне мислення, розвиток розумних технологій та систем - глобально пов’язаний світ.
  Наше завдання - створити максимально комфортне, у цьому розумінні, середовище для розвитку ІТ-шників. Очевидно, що така платформа повинна бути широкодоступна - інтернет-ресурс, орієнтований на динамічний рух у сфері високих технологій.
  Корисними поціновучам ІТ сфери стануть ресурси devbattles.com, stackoverflow.com,  habrahabr.ru та quizful.net. Що можна почерпнути з stackoverflow.com - формулювати запитання, аби ознайомитися з світом високих технологій та отримувати відповіді, habrahabr.ru - дасть можливість слідкувати за новинами сфери ІТ та реєструвати ІТ компанії, quizful.net - усім активним користувачам пропонує пройти тестування.
  Інтернет-платформа devbattles.com поєднала у собі проведення багаторівневих он-лайн змагань у режимі реального часу, обговорення завдань програмування, ознайомлення з новинами світу високих технологій, можливість розміщення інформації про власну компанію та персональний профіль з повним функціоналом соціальних мереж. Ресурс допоможе активно розвиватися усім ІТ-шникам та компаніям новітніх технологій.
  Що ж потрібно ІТ-шникам?
  Їм потрібен злет, досягнення, їх така маленька, дивакувата, але надзвичайно розумна, допитлива та з потягом до новизни “МУЗА”! Речі, люди та події, що надихають! Переконана ці ресурси стануть для ІТ-нників “музами”, спільнотою цікавих людей, унікальних подій та речей, що вкотре змінять світ!
.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


Гряде нова епоха, або ж….. нічого нового не буде...

У спільній справі потрібні не тільки професіоналізм і вміння, дуже важливо мати згоду! Спільна справа (думаю усі розуміють про що йде мова) це не вимоги Майдану щодо зміни влади та євроінтеграційного курсу; як на мене, це значно мастабніша ціль, яку без участі громади не реалізувати. Відсутність згоди може привести до досить жалюгідного результату, таку ситуацію описували у славнозвісній байці «Лебідь, Рак і Щука».

ПРАВОВА ДЕРЖАВА - ГРА ПО ПРАВИЛАХ ЧИ З ПРАВИЛАМИ?

«Збіг законного і справедливого є бажаним,розумним станом речей, а не повсюдною реальністю правової держави» - Сократ Для такого збігу потрібно неухильно дотримуватися законів. Непорушність законів, підпорядкування всіх, у тому числі правителів, законам є основою нормального функціонування держави, її благополуччя. Ідея правової держави сформована уже достатньо давно, проте трактування цього поняття змінюється. Забезпечення прав людини і громадянина, розподіл влади є основоположними ознаками правової держави.
Така держава характеризується пануванням права, верховенством закону, звідси і «гра по правилах» та « «гра» з правилами». Для Платона концепція ідеальної держави – це держава справедлива, заснована на законах та правлінні кращих. Загибель тій державі, де закон не має сили і перебуває під чиєюсь владою – де «граються з правилами». На таких ідеях і сформувалася основна теорія правової держави, сенс якої полягає у необхідності зв’язати владу правом, встановити законні межі її мо…