Перейти до основного вмісту

Що потрібно ІТ-шникам?

  Їм потрібен злет, досягнення, їх така маленька, дивакувата, але надзвичайно розумна, допитлива та з потягом до новизни “МУЗА”!
  Мабуть, у кожній сфері інтересів є свої речі, люди, події, що надихають! Не будемо обходити стороною і світ технологій. Якщо розповідати про ІТ-шні “штучки” не для них самих, програмістів, получиться десь так як мені вдалося написати.
  Україні потрібна нова прогресивна високотехнологічна індустрія! Нова система цінностей, нові технології. Це відбувається в усьому світі, і саме зараз маємо гарну можливість відійти від домінуючого сировинного минулого у високотехнологічне, висококонкурентне майбутнє.
  І розвивати її повинні спеціалісти сфери ІТ, саме вони є тією індустрією, що принесуть у світ вправність в осмисленні, cоціальну кмітливість, міжкультурну компетентність, обчислювальне мислення, розвиток розумних технологій та систем - глобально пов’язаний світ.
  Наше завдання - створити максимально комфортне, у цьому розумінні, середовище для розвитку ІТ-шників. Очевидно, що така платформа повинна бути широкодоступна - інтернет-ресурс, орієнтований на динамічний рух у сфері високих технологій.
  Корисними поціновучам ІТ сфери стануть ресурси devbattles.com, stackoverflow.com,  habrahabr.ru та quizful.net. Що можна почерпнути з stackoverflow.com - формулювати запитання, аби ознайомитися з світом високих технологій та отримувати відповіді, habrahabr.ru - дасть можливість слідкувати за новинами сфери ІТ та реєструвати ІТ компанії, quizful.net - усім активним користувачам пропонує пройти тестування.
  Інтернет-платформа devbattles.com поєднала у собі проведення багаторівневих он-лайн змагань у режимі реального часу, обговорення завдань програмування, ознайомлення з новинами світу високих технологій, можливість розміщення інформації про власну компанію та персональний профіль з повним функціоналом соціальних мереж. Ресурс допоможе активно розвиватися усім ІТ-шникам та компаніям новітніх технологій.
  Що ж потрібно ІТ-шникам?
  Їм потрібен злет, досягнення, їх така маленька, дивакувата, але надзвичайно розумна, допитлива та з потягом до новизни “МУЗА”! Речі, люди та події, що надихають! Переконана ці ресурси стануть для ІТ-нників “музами”, спільнотою цікавих людей, унікальних подій та речей, що вкотре змінять світ!
.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


Не забувай працювати!

Мотивуюча стаття для мене самої! І звісно можливо ще для когось ;)
Скільки часу займає у Вас робота, що Ви у той час робите, яка у Вас зацікавленість: лише гроші, чи цікавить Вас розвиток особистої  карєри, чи є Ви частиною колективу/команди, що Ви робити для того аби ваша компанія/команда стала кращою.... і таке інше!?

Перший напрямок: Львів-Варшава / First direction: Lviv-Warsaw

Іноді найкращий план - це... не мати жодних планів. Так все і було, без планів, окрім квитка зі Львова у Варшаву і назад у Київ. Мене чекали 7 днів інтенсивного відволікання. Так, не відпустки, а відволікання, натхнення, кольорів, музики, краєвидів, людей, звуків, емоцій, знайомств і всього похідного.
Вже тоді я знала відповідь на запитанн колег і друзів, яких же звісно цікавитиме: як відпочила?  - Я точно відволіклася...! Розпочну зі старту, зі Львова. Переповнені вулиці, знайомі вулиці, близькі  люди, цікаві заклади, нові знайомства, а головне щирі емоції. Вони зі мною всюди, не жалію їх, але і бережу.
Здивовані, лише 3 фото зі Львова? Так, я ж там своя, фотографувати близькі по кольорах, запаху чи звучанню вулиці було не найс, я насолоджувалася моментами. І ви так робіть по-частіше! Далі трішки переживань перед дорогою, автобус, навушники, музика, трішки більше терпіння на кордоні, потім ще трішки сну і я у Варшаві.  Тут вже відчула себе по-іншому, розпочала день з кави у маку - …