Перейти до основного вмісту

Вітаємо у середовищі професіоналів!

Не бійтеся, що хтось вкраде вашу ідею!
Якщо вона справді хороша,
то її цінність залишиться у Вас самих!
команда www.JQstar.com
   “Dev Battles” — саме таку назву має стартап проект двох тернопільських студентів Любомира Вітоля і Олександа Бережника “вирощений” у стартап-інкубаторі “Континіум”.Інтернет-платформа — від сьогодні надає можливість усім ІТ-шникам продемонструвати свої знання у сфері IT.
   “Проведення багаторівневих онлайн змагань у режимі реального часу, обговорення задач програмування, ознайомлення з новинками світу високих технологій, можливість розміщення інформації про власну компанію та особистий профіль з повним функціоналом соціальних мереж — основний перелік сервісів, які пропонує платформа ” — за словами ідеологів стартапу Любомира та Олександра.
   Створений у Тернополі осередок інновацій забезпечив менторську та фінансову підтримку, сприяв виведенню кінцевого продукту на ринок та, крім того фахівці стартап-інкубатора “Континіум” здійснюють проектний супровід. Інноваційне середовище Тернополя пропонує усім його учасникам послуги стратап інкубатора “Континіум”, ІТ компанії “Е-волюція” та краудфандінгової платформи . 
   “Працюючи з підприємцями, я вирішив зосередити всю свою діяльність на ІТ. На мою думку — це та галузь, яка скоро буде визначати все в житті сучасної людини. Тому я хочу допомогти людям вдихнути життя в їх ідеї, які потенційно якісно змінять наше майбутнє” — Володимир Бурий, керівник стартап-інкубатора “Континіум”.
   “Стартап індустрія в нас лише розвивається, тому ключовим моментом у її формуванні залишається самоосвіта, для цього ми на основі стартап-інкубатора “Континіум” пропонуємо навчання та тренінги, де успішні люди діляться з майбутніми підприємцями своїм досвідом” — Роман Собко — координатор школи стартап менеджменту та відкритих зустрічей стартап-інкубатора. 
   “Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи в ІТ, я вирішив створити компанію, ціль якої допомога молодим командам в розробці і розвитку їх проектів” — Мар’ян Крекотень, директор компанії “Е-волюція”. 
   ”У світі безліч талановитих людей, і немає числа цікавим, оригінальним, важливим ідеям і проектам. Багато чого вже існує та багато чого створюється в даний момент, але будь-яка інновація — це тільки форма, яку сьогодні реально втілити у життя! Креатив, мрій, будуй плани та досягай цілей з нами —www.jqstar.com” – Марія Загірська — проектний менеджер ураїнської краудфандінгової платформи».
   Як бачимо, Україна впевнено рухається до перших позицій серед ІТ країн світу. Внутрішня боротьба за ІТ столицю лише підвищує шанси нашої країни стати стартап-центром східної, а згодом і всієї Європи.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


Не забувай працювати!

Мотивуюча стаття для мене самої! І звісно можливо ще для когось ;)
Скільки часу займає у Вас робота, що Ви у той час робите, яка у Вас зацікавленість: лише гроші, чи цікавить Вас розвиток особистої  карєри, чи є Ви частиною колективу/команди, що Ви робити для того аби ваша компанія/команда стала кращою.... і таке інше!?

Перший напрямок: Львів-Варшава / First direction: Lviv-Warsaw

Іноді найкращий план - це... не мати жодних планів. Так все і було, без планів, окрім квитка зі Львова у Варшаву і назад у Київ. Мене чекали 7 днів інтенсивного відволікання. Так, не відпустки, а відволікання, натхнення, кольорів, музики, краєвидів, людей, звуків, емоцій, знайомств і всього похідного.
Вже тоді я знала відповідь на запитанн колег і друзів, яких же звісно цікавитиме: як відпочила?  - Я точно відволіклася...! Розпочну зі старту, зі Львова. Переповнені вулиці, знайомі вулиці, близькі  люди, цікаві заклади, нові знайомства, а головне щирі емоції. Вони зі мною всюди, не жалію їх, але і бережу.
Здивовані, лише 3 фото зі Львова? Так, я ж там своя, фотографувати близькі по кольорах, запаху чи звучанню вулиці було не найс, я насолоджувалася моментами. І ви так робіть по-частіше! Далі трішки переживань перед дорогою, автобус, навушники, музика, трішки більше терпіння на кордоні, потім ще трішки сну і я у Варшаві.  Тут вже відчула себе по-іншому, розпочала день з кави у маку - …