Те, що вразило найбільше…!

Те, що вразило найбільше…! Нещодавно повернулася з Вільнюса, де 28 листопада вирішуватиметься найважливіше питання 21 століття для України! «Ми - частина Європи», таку ідею приїхали донести до світу більше ста українців та безліч приїжджих туристів, що з надзвичайним запалом підтримували нас!
Я переконана, що це саме той час аби зробити крок назустріч тим, що нас уже давно кличуть! Усі ми розуміємо, нам потрібен час аби пристосуватися, змін буде безліч, та бажання – це вже половина справи; в наших силах стати на новий етап розвитку! У Вільнюсі: українські прапори, символіка ЄС, щирі заклики й промови небайдужих до нашого найближчого майбутнього! В той час як в Україні події, що привертають увагу усього світу; бурлять, чуттєві, відверті й такі відчайдушні!
Усього можна було очікувати сьогодні від натовпу людей на тернопільському євромайдані: гасла: «Євро-Україна, це наш вибір!», «Ми за євроінтеграцію!», «Україна в Європі»; співи, флешмоби і танці. Все це так гріє душу! Проте, коли ти розливаєш гарячий чай охочим і до тебе підходить жінка, років 45-50, та приносить у пакетах яблука, якісь закрутки, гарячий чай у термосі та теплі светри і дає мені в руки їх з словами: «Діти, дивіться, не голодуйте і не мерзніть мені тут! Ви робите добру справу!», таких емоцій мій словниковий запас передати не може!!!
З кожним наступним таким випадком, розумію, що нас ще більше, ніж я собі це уявляю! І це прекрасно, моя душа кружляє вальс!!! І думати не хочу про іншу сторону медалі! Все буде так, як ми цього захочемо!!!

Коментарі