Перейти до основного вмісту

Те, що вразило найбільше…!

Те, що вразило найбільше…! Нещодавно повернулася з Вільнюса, де 28 листопада вирішуватиметься найважливіше питання 21 століття для України! «Ми - частина Європи», таку ідею приїхали донести до світу більше ста українців та безліч приїжджих туристів, що з надзвичайним запалом підтримували нас!
Я переконана, що це саме той час аби зробити крок назустріч тим, що нас уже давно кличуть! Усі ми розуміємо, нам потрібен час аби пристосуватися, змін буде безліч, та бажання – це вже половина справи; в наших силах стати на новий етап розвитку! У Вільнюсі: українські прапори, символіка ЄС, щирі заклики й промови небайдужих до нашого найближчого майбутнього! В той час як в Україні події, що привертають увагу усього світу; бурлять, чуттєві, відверті й такі відчайдушні!
Усього можна було очікувати сьогодні від натовпу людей на тернопільському євромайдані: гасла: «Євро-Україна, це наш вибір!», «Ми за євроінтеграцію!», «Україна в Європі»; співи, флешмоби і танці. Все це так гріє душу! Проте, коли ти розливаєш гарячий чай охочим і до тебе підходить жінка, років 45-50, та приносить у пакетах яблука, якісь закрутки, гарячий чай у термосі та теплі светри і дає мені в руки їх з словами: «Діти, дивіться, не голодуйте і не мерзніть мені тут! Ви робите добру справу!», таких емоцій мій словниковий запас передати не може!!!
З кожним наступним таким випадком, розумію, що нас ще більше, ніж я собі це уявляю! І це прекрасно, моя душа кружляє вальс!!! І думати не хочу про іншу сторону медалі! Все буде так, як ми цього захочемо!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо ви не готові

Не плануйте, якщо не готові виконати.
Не шукайте, якщо не готові знайти.
Не запитуйте, якщо не готові почути відповідь.
Не переслідуйте, якщо не готові спіймати.
Не обіцяйте, якщо не готові дотримати слова.
Не відкривайте, якщо не готові закрити.... Краще нічого не робіть, якщо не готові, в усіх розуміннях цього слова!


Гряде нова епоха, або ж….. нічого нового не буде...

У спільній справі потрібні не тільки професіоналізм і вміння, дуже важливо мати згоду! Спільна справа (думаю усі розуміють про що йде мова) це не вимоги Майдану щодо зміни влади та євроінтеграційного курсу; як на мене, це значно мастабніша ціль, яку без участі громади не реалізувати. Відсутність згоди може привести до досить жалюгідного результату, таку ситуацію описували у славнозвісній байці «Лебідь, Рак і Щука».

ПРАВОВА ДЕРЖАВА - ГРА ПО ПРАВИЛАХ ЧИ З ПРАВИЛАМИ?

«Збіг законного і справедливого є бажаним,розумним станом речей, а не повсюдною реальністю правової держави» - Сократ Для такого збігу потрібно неухильно дотримуватися законів. Непорушність законів, підпорядкування всіх, у тому числі правителів, законам є основою нормального функціонування держави, її благополуччя. Ідея правової держави сформована уже достатньо давно, проте трактування цього поняття змінюється. Забезпечення прав людини і громадянина, розподіл влади є основоположними ознаками правової держави.
Така держава характеризується пануванням права, верховенством закону, звідси і «гра по правилах» та « «гра» з правилами». Для Платона концепція ідеальної держави – це держава справедлива, заснована на законах та правлінні кращих. Загибель тій державі, де закон не має сили і перебуває під чиєюсь владою – де «граються з правилами». На таких ідеях і сформувалася основна теорія правової держави, сенс якої полягає у необхідності зв’язати владу правом, встановити законні межі її мо…